Sztachety «
        

W ofercie posiadamy wiele rodzajów sztachet, idealnych jako wypełnienia do bram, furt, balustrad oraz jako samodzielne ogrodzenia zarówno budynków mieszkalnych, jak i większych powierzchni. Takie deski mogą być z powodzeniem stosowane jako tańsze i bardziej dekoracyjne odpowiedniki tradycyjnych, metalowych lub murowanych ogrodzeń. 

Oferujemy m.in.:

  • sztachety w drewnopodobnej okleinie: sztachety 2 częściowe (przód- tył). Opatentowany wzór lekkich, nie wymagających konserwacji, bardzo eleganckich sztachet, znajdujących zastosowania w różnych wzorach ogrodzeń frontowych. Znakomicie komponują się z parapetami, drzwiami garażowymi,  podbitkami - wykonanymi z takiej samej blachy. Mocowania sztachet są niewidoczne.
  • metalowe: bardzo trwałe, bez konieczności malowania lub impregnowania, proste w montażu (nity zrywalne, wkręty samowiercące , wykonywane z ocynkowanej blachy 1,2mm;  masywny trwały produkt.
  • sztachety kompozytowe jednostronnie ryflowane: nie wymagają konserwacji, są odporne na warunki atmosferyczne i klimatyczne zachowując swój kolor przez wiele lat, jednocześnie nie wymagają malowania, są trudnozapalne, odporne zarówno na insekty jak i grzyby
  • sztachety olchowe z wysuszonego drewna, różne wzory w jednej cenie, która jest uzależniona jedynie od długości i grubości sztachety.
  • sztachety z profilowanej blachy - tani sposób na grodzenie
  • sztachety plastikowe, bardzo starannie wykonane, komorowa budowa 10/2cm - wzór "z fazką", kolor ciemny brąz

 


Wzory sztachet, ogrodzeń sztachetowych
balustrady
barierki


Fot. nr 7

Fot. nr 331

Fot. nr 330

Fot. nr 332

Fot. nr 333
        
        
        

W zależności od typu sztachet do wyboru różne szerokości i kolory (blachy, okleiny, drewna), uchwyty mocujące, możliwe wykonanie przęseł łukowych.

BIOTECH 2 Zbigniew i Bożena Sadlik
ul. Krakowska 364
25-801 Kielce
tel. 41 346-53-62, kom. 602-635-509Sprawdzone ogrodzenia i balustrady od producenta Kielce © 2015 entro24.com