Panele ogrodzeniowe «
        

Oferujemy wysokiej jakości panele ogrodzeniowe, ocynkowane ogniowo z możliwością dodatkowego ich zabezpieczenia za pomocą  ocynkowania i malowania proszkowego. 

Sprzedajemy:

  • panele proste zgrzewane
  • panele  ozdobne z drutu fi 5, 6 i 7mm
  • panele spawane : pionowo drut fi5 poziomo C-ownik
  • panele - przęsła łączące profile metalowe  (także gięte) z drutem

Ogrodzenia zbudowane z paneli mogą być wykonane zarówno w wersji prostej jak i łukowej, idealnie komponują się z otoczeniem a jednocześnie spełniają funkcję ochrony obiektów przed nieupoważnionym dostępem. Panele ogrodzeniowe są przeznaczone do wykonywania ogrodzeń: budynków mieszkalnych, hal magazynowych, osiedli mieszkaniowych, działek, terenów szkolnych czy parków. 

Dzięki swej prostocie mogą być z łatwością montowane przez kupującego za pomocą uchwytów mocujących, a także łatwo modyfikowane dzięki dodatkowym elementom takim jak: bramy przsuwne, furtki, łączniki i obejmy - tak by możliwe było dostosowanie ogrodzenia do swoich potrzeb, także tych estetyczno-dekoratorskich.

 

        
        
        

CYNKOWANIE OGNIOWE

To zanurzenie elementów ogrodzenia w roztopionym cynku o temperaturze około 450'C, dzięki temu wytwarzane jest wtedy bardzo silne wiązanie międzycząsteczkowe żelaza z cynkiem, które zabezpiecza panele ogrododzeniowe przed korozją aż do 50 lat. Ten sposób zabezpieczenia paneli sprawdza się także w przypadku ogrodzeń z trudnodostępnymi elementami konstrukcyjnymi.

CYNKOWANIE Z MALOWANIEM PROSZKOWYM

Dzięki malowaniu proszkowemu na dowolnie wybrany kolor uzyskujemy jednocześnie panele ogrodowe w oczekiwanym kolorze, dopasowanym perfekcyjnie do otoczenia jak również produkt pokryty dodatkową powłoką odporną zarówno na korozję, chemikalnia, uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie skrajnie niekorzystnych warunków klimatycznych (w tym mrozów i upałów)

BIOTECH 2 Zbigniew i Bożena Sadlik
ul. Krakowska 364
25-801 Kielce
tel. 41 346-53-62, kom. 602-635-509Sprawdzone ogrodzenia i balustrady od producenta Kielce © 2015 entro24.com